Kancelaria Piotr Furmaga Zespół

KANCELARIA

Grafika podziału

Wyznajemy zasadę, że warunkiem świadczenia profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej jest rozumienie potrzeb Klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców działających w różnych branżach jesteśmy w stanie przedstawić dedykowaną dla Państwa ofertę, która będzie uwzględniać specyfikę prowadzonej przez Państwa działalności. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza mają służyć Państwu w podejmowaniu optymalnych decyzji biznesowych. Celem, który nam przyświeca jest przedstawienie Klientowi praktycznych rozwiązań, które maksymalnie zabezpieczą jego interesy.

Obsługujemy osoby fizyczne w zakresie spraw cywilnych, w tym spadkowych i rodzinnych. Mamy świadomość, z jakimi problemami stykają się Klienci indywidualni i potrafimy pomóc im je rozwiązać. Doskonale wiemy, że problemy Klientów mogą dotyczyć wielu drażliwych i delikatnych aspektów życia, takich jak dziedziczenie, relacje z rodziną, dochodzenie roszczeń od sprzedawcy wadliwego samochodu, czy też przekazanie firmy dzieciom. W takich sprawach prawnik musi być zaufanym doradcą. Skutecznie pracujemy na to, aby Klienci tak nas właśnie postrzegali.

Szczegółowe informacje o zakresie prowadzonych przez nas spraw i zagadnień, przy których możemy Państwu pomóc, znajdą Państwo w zakładce „Specjalizacje”.